چه کسانی کرونا می گیرند؟

چه کسانی کرونا می گیرند؟

 

چه کسی کرونا می گیرند

 

چه کسانی کرونا می گیرند؟  معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران گفت: در حال حاضر تعدادی از کودکان در شهرهای جنوبی به کرونا مبتلا شده‌اند و ابتلا به این بیماری هیچ محدودیت سنی ندارد.

به گزارش  سردار احمد عبدالهی، معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداراندر خصوص ابتلای کودکان به کرونا، گفت: در روزهای گذشته تعدادی از کودکان و نوجوانان در برخی استان‌های جنوبی به کرونا مبتلا شده اند.

او افزود: عدم ابتلای کودکان و نوجوانان به کرونا صحت ندارد و این روزها در استان خوزستان شاهد ابتلای کودکان به این بیماری هستیم. همچنین در حال حاضر در بیمارستان های اهواز و آبادان هم مواردی از بستری کودکان مبتلا به کرونا گزارش شده است.

سردار عبدالهی ادامه داد: اگرچه میزان مرگ و میر بر اثر کرونا در افراد بزرگسال، سالمندان و افرادی که دارای بیماری زمینه ای هستند بیشتر است، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که کووید ۱۹ در نوجوانان و اطفال وجود نداشته باشد؛ بنابراین افراد باید توجه داشته باشند، ابتلا به کرونا ویروس هیچگونه محدودیت سنی ندارد و هر روز پیچیده‌ تر و گسترده تر از گذشته می شود.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران تصریح کرد: توصیه می‌شود افراد پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرده و تنها در موارد ضروری از خانه خارج شوند.

منبع: https://www.ghatreh.com

مرتبط:

سایه شوم کرونا بر فراغت کودکان و نوجوانان

شیر مادر دیوار دفاعی کودکان در برابر کرونا را تقویت می کند

تاثیر متفاوت کووید-۱۹ بر بدن کودکان و بزرگسالان

تاثیر کروناویروس بر بیش‌فعالی کودکان

توصیه‌های تغذیه‌ای برای کودکان بهبودیافته از کرونا

ابتلای ۱۰ کودک نهاوندی به کرونا

ضرورت برنامه ریزی و هدفمندی اوقات فراغت کودکان در شرایط کرونا

کودکان می‌توانند به عنوان ناقل خطرناک کرونا محسوب شوند

ایجاد یأس آموزشی در کودکان با استمرار شرایط کرونایی

شیر سالم بنوش؛ با کرونا بجنگ

نقش رسانه ها در آموزش کرونا به کودکان