استودیو تلویزیونی «امید» در کانون افتتاح شد

استودیو تلویزیونی «امید» در کانون افتتاح شد

استودیو تلویزیونی

​هم زمان با دومین روز هفته ی ملی کودک استودیو تولید برنامه های تلویزیونی «امید» با حضور مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرک قدس تهران افتتاح شد.
فاضل نظری گفت: راه اندازی این استودیو برای تولید برنامه های ویژه نوجوانان از ضرورت های کانون بود که امیدواریم از این پس بتوانیم با تولید برنامه های محتوایی مناسب برای این گروه سنی، بخشی از نیازهای آن ها را تامین کنیم.
وی هم چنین اظهار امیدواری کرد: این امکان بتواند زمینه ی هدایت و رشد و پرورش استعدادهای نوجوانان را به همراه داشته باشد و نوجوانان بیشترین بهره و تاثیر را از برنامه های آن بگیرند.
استودیو تلویزیونی «امید» با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شبکه تلویزیونی امید در فضای ساختمان کانون در شهرک قدس تهران راه اندازی شده است.
مدیر شبکه تلویزیونی امید نیز در آیین گشایش این استودیو گفت: استودیو «امید» در فضایی بیش از ۷۵۰ مترمربع در دو طبقه دارای بخش هایی از قبیل چهار اتاق تولید، فضای ویژه مهمانان، اتاق فرمان، تجهیزات کامل نورپردازی، شبکه اینترنتی و… برای ضبط و تولید برنامه های تلویزیونی است.
مهدی سالم امید افزود: در این استودیو تمام زیرساخت های لازم برای ضبط و تولید برنامه های تلویزیونی فراهم شده است و هم زمان قابلیت تولید چهار برنامه با تجهیزات حرفه ای در استودیو امید وجود دارد.
معاون تولید کانون نیز در سخنان کوتاهی راه اندازی این استودیو را افتخاری برای کانون دانست که می تواند از این پس برای نوجوانان که تاثیرپذیرترین قشر جامعه اند برنامه های جذاب و مفیدی را تولید کند.

 

منبع: ایلنا

مرتبط:

نگاه به آینده، رویکرد کانون پرورش فکری فارس در هفته کودک

برنامه‌های مجازی هفته ملی کودک در خراسان جنوبی

رژه خودرو‌های سیار همدان در نخستین روز هفته ملی کودک