فراخوان شرکت در کارگاه تصویرگری براتیسلاوا ۲۰۲۱ منتشر شد

فراخوان شرکت در کارگاه تصویرگری براتیسلاوا ۲۰۲۱ منتشر شد

 

فراخوان شرکت

فراخوان شرکت در کارگاه تصویرگری یونسکو آلبین برونسکی براتیسلاوا ۲۰۲۱ از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، انجمن تصویرگران ایران و شورای کتاب کودک منتشر شد.

اداره روابط عمومی و امور بین الملل کانون، فراخوان شرکت در کارگاه تصویرگری یونسکو آلبین برونسکی براتیسلاوا ۲۰۲۱ به منظور انتخاب مناسب تر تصویرگران شرکت کننده در این رویداد بین المللی برای شرکت در کارگاه آموزشی تصویرگری دوسالانه ی براتیسلاوا منتشر شده است.
در فراخوان معرفی تصویرگران جوان ایرانی به براتیسلاوا از تصویرگران با سن کم تر از ۳۰ سال و مسلط به زبان انگلیسی دعوت شده است تا آمادگی خود را برای شرکت در این کارگاه، با ارسال مشخصات و نمونه کارهای تصویرگری خود به اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری به نشانی خیابان حجاب، جنب هتل ورزش اعلام کنند.
انتخاب و معرفی تصویرگران ایرانی برای شرکت در کارگاه تصویرگری دوسالانه ی براتیسلاوا با نظر مشترک کانون، انجمن تصویرگران ایران و شورای کتاب کودک صورت می گیرد و آخرین مهلت برای ارسال آثار و مشخصات علاقه مندان ۳۰ آذر ۹۹ تعیین شده است.
بر اساس این خبر، شرح سوابق کاری، یک قطعه عکس و پنج تا ۱۰ اثر در فرمت jpg و با کیفیت ۱۵۰ dpi از جمله مدارک مورد نیاز برای شرکت در این فراخوان است.
بر همین اساس، از میان تصویرگرانی که به این فراخوان پاسخ بدهند یک تا دو نفر برای شرکت در کارگاه معرفی می شود.
نمایشگاه بین المللی تصویرگری براتیسلاوا BIB هر دو سال یک بار در شهر براتیسلاوا، پایتخت جمهوری اسلواکی، برگزار می شود و آثار تصویرگران کتاب های کودکان را به نمایش می گذارد.
این نمایشگاه همگام با اهداف یونسکو، دفتر بین المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY)، کمیسیون های ملی و نیز سازمان های مرتبط با هنرهای زیبا امکان رویارویی تصویرگران را فراهم کرده .

 

منبع:http://tnews.ir

مرتبط:

فیلمنامه‌های کودک برای بازیگران چندان جالب نیست

رسانه ملی باید در افزایش مخاطبان سینمای کودک تاثیرگذار باشد

هنرمند کهگیلویه وبویراحمدی جایزه بزرگ جشنواره کارتون قبرس