قله دنیا آنلاین نمایش داده می شود

قله دنیا آنلاین نمایش داده می شود

 

قله دنیا

فیلم «قله دنیا» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ۲۵ اسفند روی پرتال اینترنتی کانون قرار می گیرد.

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، کانون پرورش فکری هر روز صبح یکی از تولیدات سینمایی یا تئاترهایش را در پرتال اینترنتی خود منتشر می کند. به همین منظور فیلم «قله دنیا» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد در روز یک شنبه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ از ساعت ۹ صبح به نمایش در می آید.
در خلاصه داستان فیلم «قله دنیا» محصول سال ۱۳۷۴ کانون آمده است: «در پی شوق و اشتیاق نوجوانان بسیجی برای حضور در منطقه، «علی» و «حمید»، دو نوجوان، به هر دری می زنند تا خودشان را به منطقه برسانند و در این میان اتفاقی رخ می دهد و این امر ممکن می شود، اما آن ها درعمل با مشکلات متعددی روبرو می شوند، اما مقاومت می کنند…»
هر کدام از این تولیدات به مدت ۲۴ ساعت روی خروجی این پرتال اینترنتی به نشانی omid.kpf.ir به صورت رایگان قابل دسترس است.
در جریان برنامه پخش اینترنتی فیلم های کانون، پیش از این فیلم های «کلانتری غیرانتفاعی» به کارگردانی زنده یاد یداله صمدی، «خمره» و «هامون و دریا» به کارگردانی ابراهیم فروزش و «ساز دهنی» به کارگردانی امیر نادری بدین شکل به نمایش درآمدند.
بر اساس این خبر، در این روزها که شاهد شیوع بیماری کرونا در کشور هستیم، با تلاش داوطلبانه مربیان کانون محتواهایی در حوزه های فرهنگی، هنری، ادبی و سرگرمی تولید می شود و در اختیار کودکان، نوجوانان و خانواده ها قرار می گیرد.
همچنین گزیده ای از انیمیشن ها، فیلم ها و کتاب های کانون به صورت رایگان برای استفاده خانواده ها منتشر شده است.
علاقه مندان می توانند برای دسترسی به این فیلم ها به پایگاه  omid.kpf.ir  مراجعه  نمایید.

 

منبع: شبستان

مرتبط:

برنامه های «کانون» برای اجراهای ۹۹/ به فکر روحیه بچه ها باشیم

نمایش آنلاین فیلم «هامون و دریا» فروزش در سایت کانون

نمایش اینترنتی فیلم «خمره» ابراهیم فروزش