نمایشگاه کتاب اندونزی مجازی افتتاح شد

نمایشگاه کتاب اندونزی مجازی افتتاح شد

 

نمایشگاه کتاب

 

چهلمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی صبح امروز به‌صورت مجازی با حضور موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران افتتاح شد.
نمایشگاه کتاب اندونزی

چهلمین نمایشگا بین‌المللی کتاب اندونزی برای اولین بار به‌صورت مجازی و با ارائه امکاناتی نظیر فروش کتاب، خرید و فروش حق نشر، برگزاری نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی، صبح امروز دوشنبه ۷ مهر افتتاح شد.

مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از صنعت نشر کشور ایران در این نمایشگاه که ترکیبی است و علاوه بر نمایش کتاب، جنبه فروشگاهی نیز دارد، حضور دارد و به معرفی کتاب‌های برگزیده جوایز ادبی از قبیل جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و جایزه جلال آل احمد می‌پردازد.

معرفی صنعت نشر ایران، کتابچه معرفی نویسندگان برتر حوزه کودک و نوجوان به زبان انگلیسی، معرفی آثار حوزه کودک و نوجوان به زبان انگلیسی، معرفی نمایشگا بین‌المللی کتاب تهران و… از دیگر فعالیت‌های مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در این دوره از نمایشگاه کتاب اندونزی است.

چهلمین دوره  بین‌المللی کتاب اندونزی به صورت مجازی با حضور ۱۶۰۰ ناشر اندونزیایی و کشورهایی مانند ایران، چین، مالزی، تایلند، هند، آلمان، ترکیه، انگلستان، آمریکا و کشورهای عضو اتحادیه ناشران «آ سه آن» و با معرفی حدود ۴۰ هزار عنوان کتاب جدید و با برگزاری وبینارهای تخصصی و آموزشی از ۷ تا ۱۶ مهرماه ۱۳۹۹( Sep ۲۸ – ۷ Oct ۲۰۲۰) برگزار خواهد شد.

آیین افتتاحیه این‌رویداد دوشنبه( ۷ مهرماه) از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ به وقت جاکارتا و به‌صورت مجازی برگزار شد. نمایشگا کتاب اندونزی هرسال توسط وزارت فرهنگ، با همکاری اتحادیه ناشران این کشور برگزاری می‌شود.

 

منبع: https://www.ghatreh.com

مرتبط:

فراخوان نمایشگاه آنلاین من – تنها – نقاشی چهره‌ای از خود

نمایشگاه بولونیا یک رویداد مجازی ویژه تدارک دید/ برگزاری آنلاین

نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد در روز دانش آموز