آموزش ساخت کاردستی خانه با چوب بستنی

آموزش ساخت کاردستی خانه با چوب بستنی

 

ساخت خانه با چوب بستنی یکی از شیرین‌ترین خاطرات کودکی است

همه ما در کودکی تجربه درست کردن کاردستی خانه با چوب بستنی را داشته‌ایم. استفاده از چوب بستنی برای درست کردن کاردستی خانه علاوه بر جذاب بودن، ارزان و مقرون به صرفه و تا حدودی راحت است. شما می‌توانید به کمک این چوب‌ها انواع کاردستی خانه ساده، خانه دو طبقه و خانه ساحلی را تهیه کنید. هر چیز که خار آید، روزی به کار آید.” اگر به این جمله معتقد هستید، از این به بعد چوب بستنی‌های خود را دور نیاندازید! چرا که با استفاده از این چوب‌ها می‌توانید کاردستی‌های زیبایی مانند کاردستی خانه تهیه کنید.

آموزش ساخت کاردستی با چوب بستنی (قسمت اول)

درست کردن کاردستی خانه با چوب بستنی یکی از خاطرات ما کودکان قدیم است. البته در اکثر مواقع، ما فقط شاهد درست کردن این کاردستی بودیم، نه سازنده آن! چرا که این کاردستی، بیشتر از اینکه برای کودکان جذاب باشد، به نوعی پاسخی است به ندای کودک درون والدین! اگر شما هم از زمره والدین خوش‌ذوقی هستید که قصد درست کردن کاردستی با چوب بستنی برای کودک خود را دارید، از نمونه‌های موجود در لیست زیر می‌توانید ایده کلی کاردستی خود را انتخاب کنید.

چوب بستنی هم به علت فراوانی و سهل الوصول بودن و هم به خاطر ارزان بودن، ایده راحت و کم خرجی برای ساخت کاردستی خانه می‌باشد. از طرفی از این کاردستی زیبا می‌توانید در محیط منزل استفاده کنید. ساخت خانه با چوب بستنی از مراحل پیچیده‌ای برای تهیه برخوردار نیست و به همین علت بسیار مورد توجه دانش آموزان نیز قرار می‌گیرد. در واقع کاربرد چوب بستنی سبک و ایده لازم برای شروع کار را در اختیار شما قرار می‌دهد و کار را شما را تا حد زیادی ساده و راحت می‌کند.

آموزش ساخت کاردستی با چوب بستنی (قسمت دوم)

از چوب بنا به سطوح هندسی که دارد، در ساخت بسیاری از کاردستی‌ها می‌توان استفاده کرد. چوب بستنی در زمینه ساخت ماکت نیز مورد توجه قرار گرفته است. شما با داشتن چوب بستنی و کمی چسب می‌توانید یک خانه زیبا و چند طبقه بسازید. همیشه از چسب برای کنار هم قرار دادن چوب بستنی استفاده نمی‌شود. گاهی از سیم‌های ظریف برای محکم نگه داشتن چوب‌ها کنار هم استفاده می‌شود. این چوب‌های ظریف تا حد زیادی قابلیت شکل پذیری دارند.

 

مرتبط:

۱۵ ایده ارزان با پالت و جعبه چوبی میوه در دکوراسیون منزل