نمایش آنلاین «به خاطر سارا» روی پرتال اینترنتی

نمایش آنلاین «به خاطر سارا» روی پرتال اینترنتی کانون پرورش فکری

 

نمایش آنلاین

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز یکشنبه ۳ فروردین، نمایش «به خاطر سارا» به کارگردانی حمید گلی را روی پرتال اینترنتی خود قرار می دهد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هر روز صبح یکی از تولیدات سینمایی یا تئاترهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پرتال اینترنتی منتشر می شود. به همین منظور تئاتر «به خاطر سارا» به کارگردانی حمید گلی که در آن ۲ عضو دیگر گروه «فیتیله ای ها» یعنی محمد مسلمی و علی فروتن نقش آفرینی کرده اند، در روز یکشنبه سوم فروردین ۱۳۹۹ از ساعت ۹ صبح به نمایش در می آید.
تئاتر «به خاطر سارا» تولید سال ۱۳۷۹ مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.
این نمایش داستان ۳ مردی است که برای یافتن گنج به سفر می روند. آن ها محل گنج را می یابند اما بر سر آن با هم درگیر می شوند تا پیرمردی دنیا دیده آن ها را آگاه می سازد که همه چیز در دست خدا است اگر آن ها طالب گنج واقعی هستند آن را از خدا باید بخواهند.
این نمایش از ساعت ۹ صبح روز یک شنبه سوم فروردین به مدت ۲۴ ساعت روی خروجی این پرتال اینترنتی به نشانی omid.kpf.ir به صورت رایگان قابل دسترس است.
در جریان برنامه پخش اینترنتی فیلم ها و تئاترهای کانون، پیش از این فیلم های «کلانتری غیرانتفاعی» به کارگردانی زنده یاد یداله صمدی، «خمره»، «هامون و دریا» و «بچه های نفت» به کارگردانی ابراهیم فروزش، «ساز دهنی» به کارگردانی امیر نادری، «قله دنیا» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد، «سبز کوچک» به کارگردانی غلامرضا رمضانی، «آلبوم» به کارگردانی غلامرضا حیدرنژاد، نمایش «لپ گلی» به کارگردانی محمد مسلمی و «پایان رویاها» به کارگردانی محمدعلی طالبی بدین شکل به نمایش درآمدند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

مرتبط:

تفاوت «اعجوبه ها» با نمونه آمریکایی/ «عصر جدید بچگانه» نبودیم!

لپ گلی را  پس از ۱۷ سال وقفه، تماشا کنید

قله دنیا آنلاین نمایش داده می شود